Production Company   
 
|      Home      |      Humanitarian Aid      |      About us      |      Contact      |      Celebrity      |      References      | 
 movie production    event   photo production digital design
 BLACKOUT
• Story
• Film crew
• Co-producers
• Casting
• Partners/sponsors
• Media partners
• Interview
• Soundtrack/music
• Presentation
• Presentation II
• Presse releases
• Product placement
• Informations for sponsors
• Blackout trailer
• Shooting part I Top!
• Shooting Top!
• Contact us


 Casting Form 

 PRODUCTION SERVICE
• Exotic location Top!
• Location
• Casting
• FX effects

 STORY
• Agrese & CIA
• Project pandora
AGRESE & CIA
Story

People show signs of aggressiveness when they are actually face to face with escalated feelings of obstacles: when somebody is not ‘compliant’, when our possessions are in danger and when our food supply or sexuality is curbed. All these events can make us react aggressively in order to achieve our goal... Thousands of dead under the working name of Bahamy (Bahamas).

agrese je důsledek komfortu

Je agrese způsobena geneticky nebo spolecností?
Explosivne se vybíjí ve sportu, v politice a soukromém živote. Agrese je prastare starým mustrem skoro všechny živé bytosti jsou agresivní. Jen zvírata se mezi sebou uvnitr vlastního rodu nezabíjí, pouze merí své síly držící se devize fairplay.

Teprve krátce známa výjimka jsou šimpanzi. Jedny ze záberů dokládají, jak skupina šimpanzů tluce a týrá svého vlastního druha. Nechává ho být, až když na svá zranení umírá.

Jediná živá bytost, která je mimo šimpanze agresivní je clovek. To znamená, oba inteligentní tvorové zeme jsou agresivní a zabíjí se mezi sebou.

Clovek vykazuje známky agresivity pri vlastne zhodnoceném pocitu prekážek: když nekdo není komfortní, když je naše vlastnictví v nebezpecí, když jsme omezování na potrave nebo sexualite. To všechno jsou formy, kde můžeme reagovat agresivne, abychom dosáhli náš cíl.

Už deti jsou agresivní – je to už vrozené, protože deti nemají žádné špatné zkušenosti s okolím a okolním svetem.

Odkud prichází stále se zvyšující agrese? jsme agresivnejší s druhou polovinou 80tých let?
Planeta země je propletená elektromagnetickými indukcemi - satelity, vysílace, zdi v bytech pripomínají káblový elektrický salát obalený omítkou. Tento rozvoj výrazne nastal ve druhé polovine osmdesátých let, kdy byli na zemi zavedeny frekvence, které zde dosud nebyli. Pokud se testovali na škodlivost byli casto jejich výsledky mocnými koncerny manipulovány. Důsledkem se z cloveka stává pokusné zvíre, jehož chování se výrazne mení, je agresivnejší.

Když je naše vlastnictví v nebezpecí vzniká agrese
Uvedená teorie je inspirovaná shromáždenými fakty a nabízí možnost predstavy jak dalece dokáží tajné služby nepozorovane tahat za drátky a realisticky to pozdeji prezentují svetu. Dve různé strany mince v teroristickém útoku na World Trade Center a Pentagon - 2001.

V oblasti zpravodajských agentur neplatí pravidla, nezůstávají kompromitující důkazy a nikomu se nezpovídají. Pracují samostatne na tajných operacích a motem „nemůže existovat co nesmí existovat“ popírají jakoukoliv spojitost s ilegálními aktivitami. Disponují nejvyšším technickým standardem. Permanentne trídí informace a dokáží je ume manipulovat.

V návaznosti na celosvetový mír a konec studené války mela být CIA v roce 2001 pomalu redukována a ustrukturalizována. Hrozilo jí spojení a spolupráce s FBI, kde by tím pádem došlo ke zprůhlednení jejich aktivit a omezení moci. Nekontrolovatelnost je nejvetší potenciál zpravodajské agentury.
Proc by mela chtít CIA válku? Již v minulosti byla CIA nekolikrát spojována se zvyšováním svého rozpoctu zapojením do ilegálních aktivit a podílu na terorismu, který ji v momentální chvíli vyhovoval. Pro príklad Vietnam, Kuba, Izrael, Nicaragua, Panama a další aktivity jako atentát JFK a Lockerbie.

O teroristickém útoku nad Lockerbie byla CIA informována a presto jej bez zásahu nechala uskutecnit. Existují neprímé důkazy, že letenky pro zamestnance US ambassy v Moskve, kterí meli letem PaNam cestovat, byli velmi necekane prebukovány. Jelikož šlo o zmenu týkající se vetšího poctu zamestnanců ambasády a na poslední chvíli, chtela spolecnost PaNam od US ambasády vedet, zda jsou ochotni uhradit vzniklé vysoké poplatky. V letadle spolecnosti PanAm nad Lockerbie ve Skotsku v roce 1988 prišlo o život 270lidí. Za útok byl odsouzen jeden ze dvou obvinených. Tehdy vstoupil do teroristické top ten FBI Osama bin Laden, kterého za tento útok tenkrát ješte kryla CIA, jelikož byl jejich spojencem proti Rusům v Afganistánu. CIA byla varována i v prípadě útoku na US ambasy v Africe, útoku v 95 na WTC a 96 na federál building, kdy se útocníkem stal American seržant Timothy McVeight.

Pri prosazení svých aktivit nebrala CIA nikdy v minulosti obycejné lidské obeti v zretel - „obycejné lidi nahradí další“ znelo potichu. V prípadě ohrožení dalšího chodu a rozpoctu této agentury bylo podstoupení tohoto rizika jistě prijatelné. Po zrícení WTC priznala informovanost o možném teroristickém útoku. Dále CIA ovšem zdůraznila, že toto varování nebylo patricne podloženo. Nepocítali stejne jako teroristé s tím, že se oba mrakodrapy po následném útoku v důsledku roztavení základní ocelové konstrukce velkým žárem /1500°C/ mohou zrítit. Nastala nepríjemná situace, kde zahynuli tisíce obetí místo predpokládaných pár set. Soucasný útok na Pentagon byl jen vedlejší manévr stejne jako 80mil od Pittsburgu zrícené letadlo. Pentagonem naznacili zranitelnost tohoto sídla obrany, navenek vystupujícího jako nedobytná pevnost. CIA tak dala svetu jasne najevo, že je stále zapotrebí a nemá smysl uvažovat o redukování jejich aktivit.

Kdyby teroristé opravdu zaútocili bez vedomí CIA na USA, nebyl by to WTC komplex kam by smerovali tento až tak dokonale rozplánovaný útok, ale Langley - centrála CIA, která je jim trnem v oku daleko více.

Network zpravodajských agentur vcetne CIA vycítil, že dochází-li k ukoncení války v Kosovu, může dojít k vážnému ohrožení jejich stability, silné vazby na zbrojní průmysl ve svých laboratorích vyvíjející tajné zbraně různého smeru od normální pres elektronické na bázi infra/ultra zvuku až po rychle úcinkující jedy ci chemické a biologické zbraně působící úcinkem prirozené smrti.

Stejne jako exklusivní automobily s rychlostí 1000km/h, které jsou jen besnící hracky a nikdy nevyužijí své maximální rychlosti mají i zpravodajské agentury své hracky od zbraní pres jedy způsobující rychlejší a bezbolestnější smrt než kyanid, která nastává do pár sekund a další jejichž pravdepodobnost využití v reálném světě je témer nulová. Presto se na jejich poli stále laboruje.

Svetový mír nemůže nastat nikdy. K zamyšlení stojí, kdo je iniciátorem všech Evropských organizací jako UNO, NATO a další, které vznikly v důsledku americké politiky za posledních 50let. Rozpoutání zpravodajské války „inteligence war“ posílí nasazení tajných služeb ve speciálních akcích, odůvodní jejich nepostradatelnost a prinese všem úcastneným zisk po dobu dalších let.

Po útoku na WTC expandoval po celém svete prodej armádních potreb a chemických ochranných pomůcek.

V Americké politice mohl být George W. Bush ideální pro tento jiste dlouho plánovaný zámer. Bush mluvil príliš hlasite – jak zdůraznila reportérka anglické BBC. Pri jeho evropském turné na jare 2001 mohl podnítit clánky teroristických skupin ETA, IRA, bin Laden a dalších. Zajímavé otázky jako: kdo a proc chtel Bushe, kým byli financovány jeho volby, kam smerovali drátky techto spolecností, kdo vlastní tak velkou moc, že dokáže volby ume zmanipulovat, proc ten povyk a následné ztišení u prepocítávání hlasů, dávají jasne směrující odpovedi smerem k CIA. Stejne tak jako, kdo bude profitovat z ochromení aktivit nejbohatších koncernů sídlících ve WTC.

Vzniklý teroristický útok mel prispet k opetovnému upevnění pozice všech špionážních agentur. Byl-li útok plánován již dnem nástupu Bushe do funkce amerického prezidenta, není vylouceno, že se tímto dnem zacali i pomalu a postupne manipulovat svetové financní trhy, akcie, burzy atp. Nikoho nenapadne po útoku, kdy mají Americané jiné starosti a jsou posedlí pomstou, tyto malickosti proverovat s tak dalekým odstupem. Už vůbec ne, pokud jde o zdánlive nevýrazné pohyby, které se dejí na svetových burzách denne. CIA a další spojenci mohli takto získat dalších nekolik miliardy USD na svá cerná konta. Pres cca 10tisíc mrtvých prispelo ke zvýšení rozpoctu Americanů o 20bilionů na boj s terorismem. Nakonec bylo v Bílém domě schváleno 40bilionů dolarů.


 NEWS & INFO

 Humanitarian aid for
the Galle southern province of Sri Lanka
¬
Photo distributing aid.
Letter of thanks CR. Top!


Blackout movieShooting of Movie Blackout - part I. and making of Blackout Movie Shooting ›› Photo Gallery ›› Informations

PRESS CONFERENCE ¬
Press release for movie. blackout.pdf 
( Czech, 406 kB, PDF ) blackout.pdf 
( English, 473 kB, PDF )

PRESSE RELEASES ¬

( write-ups and radio interviews, internet )

‹ © 2004-2011 ¬ www.haltmar.com ¬ info@haltmar.com*